SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
87 775 €
(2 926 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
30 τ.μ.
Soi Bangtao 2, ตําบลเชิงทะเล

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New studio for sale in the heart of Bang Tao. This offer is for those who want to live in the center of events: top restaurants, shops and beach clubs...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 61ημέρες

Τοποθεσίες

Soi Bangtao 2, ตําบลเชิงทะเล
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Undersun Estate