SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
297 352 €
(6 464 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Choeng Thale, ตําบลเชิงทะเล

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

✔ The apartment is located in a prestigious coastal area between Layan and the northern part of Bang Tao, just 50 meters from a long sandy beach. The ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 78ημέρες
Ενημερώθηκε: 78ημέρες

Τοποθεσίες

Choeng Thale, ตําบลเชิงทะเล
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Maija International