SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
54 550 €
(1 948 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
28 τ.μ.
ถนนกรุงเทพ-นนทบุรี, เทศบาลนครนนทบุรี

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : Unio H Tiwanon
GPS : https://g.page/unio-h-tiwanon?share
Station : MRT-Yak Tiwanon
Listing ID : CX-110623
FOR SELL : 2,000,000 ฿

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนกรุงเทพ-นนทบุรี, เทศบาลนครนนทบุรี
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property