SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
113 168 €
(1 715 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
66 τ.μ.
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This large 1 bedroom condo is centrally located in Tira Tiraa Hua Hin, offering a comfortable 66 sqm living space created by combining two studio unit...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 337ημέρες
Ενημερώθηκε: 336ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara