SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι
351 848 €
(2 982 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
118 τ.μ.
เทศบาลนครเกาะสมุย

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

PROPERTY DESCRIPTION • 118 square meters • Living area with sea view • Full equipped kitchen • 2 bedrooms (1 with sea view) with “ensuite”’ bathrooms ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΠάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 67ημέρες

Τοποθεσίες

เทศบาลนครเกาะสมุย
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara