SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
208 427 €
(1 408 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
148 τ.μ.
petchkasem road, เทศบาลเมืองชะอํา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα148 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Large, nicely furnished 2 bedroom condo at The Blue Lagoon, Blue Lagoon is a very well known, reputable and established development next to the Shera...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

petchkasem road, เทศบาลเมืองชะอํา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.