SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
105 759 €
(3 647 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
29 τ.μ.
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα29 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Luxury high-rise beachfront condominium for sale at Copacabana Beach Jomtien, one of Pattaya’s most prestigious residential developments located direc...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Roof21 Thailand