SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
195 557 €
(4 548 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
43 τ.μ.
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

43.50 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Sea Sky by Sands Pattaya Condo For Sale - SSKY02
Location: Soi Pratumnak 6, Pratumnak, Pattaya
Bedroom: 1

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co