Λίστα προσφορών
11
11
11
235 243 €
(2 028 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
116 τ.μ.
ถนนเกษตรสิน 7, เมืองพัทยา
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
5
επίπεδα
116 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
🔸Luxury Conodo - Pratamnak🔸Foreign Name - 2 Bed - 2 Bath🔸For Sale 8.950.000,- BahtThe unit is recently fully upgrades include:- New flooring throug...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Internet
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
3ημέρες
Ενημερώθηκε:
3ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
ถนนเกษตรสิน 7, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.