SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
151 032 €
(2 189 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
69 τ.μ.
Romanasia Soi, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

(FQ) Discover the epitome of modern living in this brand-new condominium under construction in the vibrant city of Pattaya, Thailand. The project is ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 28ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Romanasia Soi, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SEA Property Group Co. Ltd