SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
64 096 €
(1 831 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
35 τ.μ.
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : UNIXX South Pattaya
GPS : https://maps.app.goo.gl/HHu37RGgzVx6nFDEA
Listing ID : CX-134314
FOR SELL : 2,350,000 ฿

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 67ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property