SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
39 222 €
(1 265 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
31 τ.μ.
พระตําหนัก 4 ซอย 7, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

31.20 Sqm Studio w/ City Views in Sombat Condoview Pattaya Condo For Sale - SBV03
Location: Soi Pratumnak 5 Alley, Pratumnak Hill, Pattaya

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

พระตําหนัก 4 ซอย 7, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co