SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
68 033 €
(2 126 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
32 τ.μ.
ซอยจอมเทียน 18, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover your new home in the heart of Jomtien at Lumpini Park Beach Jomtien! This bright and comfortable 1-bedroom apartment offers 32 square meters ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 81ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยจอมเทียน 18, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Thavorn Asia Property