SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
269 000 €
(4 559 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
59 τ.μ.
จอมเทียน ซอย9, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ve 46. patře moderního rezidenčního komplexu v Pattayi se nachází stylový apartmán o dispozici 2+kk a celkové ploše 46,5 m², který spojuje komfort měs...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 89ημέρες
Ενημερώθηκε: 89ημέρες

Τοποθεσίες

จอมเทียน ซอย9, เมืองพัทยา

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski