SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
113 840 €
(1 224 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
93 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

93.64 Sqm condo located on the 6th floor of Royal Hill Resort Thappraya Road South Pattaya. This spacious two bedroom two bathroom unit is in excellen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 334ημέρες
Ενημερώθηκε: 334ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara