SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
164 142 €
(1 824 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
90 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The Win Condominium is a condominium project, developed by THE WIN GROUP CO., LTD., located at 18 Khao Talo 4 Alley, Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 335ημέρες
Ενημερώθηκε: 335ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara