SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
136 882 €
(1 711 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
80 τ.μ.
พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

80 Sqm 2 Bedroom w/ City Views in City Garden Pattaya Condominium Condo For Sale - CGP30
Location: Soi Bua Khao 15 Alley, Central Pattaya
Bedroom: 2

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 332ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

พัทยาสายสอง 15, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co