Λίστα προσφορών
10
10
10
119 825 €
(1 997 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
60 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
60 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Water Edge Condominium Na Jomtein soi 8 5 floor front Sea view FQ name 1 Bedroom 1 Bathroom 60 Sq.m transfer fees 50/50 Sale 6,000,000 THB
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
330ημέρες
Ενημερώθηκε:
330ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.