SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
431 371 €
(5 530 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
78 τ.μ.
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxurious 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for sale in Pratumnak area. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 78.98 Sqm of living area, locat...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 331ημέρες
Ενημερώθηκε: 331ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara