SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
314 565 €
(2 438 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
129 τ.μ.
พระตําหนัก 4 ซอย 2, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This is a lovely Thai-style furnished condominium in the Star Beach Pratumnak Condo. The condo has superb sea views over Koh Larn from the balcony an...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 376ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

พระตําหนัก 4 ซอย 2, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.