SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
32 904 €
(1 028 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
32 τ.μ.
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

32.89 Sqm 1 Bedroom with City Views in Trio Gems Condominium For Sale - Great location in the Jomtien neighborhood of Jomtien Beach Road.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 377ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co