SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
181 806 €
(3 636 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
50 τ.μ.
ซอยสุกร, แขวงตลาดน้อย

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Stunning 2-Bedroom Condo in Life Rama 4 Asoke Discover the epitome of urban living in this newly developed, 2-bedroom, 2-bathroom condo located in the...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΦυσικό φωςΕπιπλωμένοΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 210ημέρες
Ενημερώθηκε: 174ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยสุกร, แขวงตลาดน้อย
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara