SUPA24
343 666 €
(6 137 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
56 τ.μ.
ถนนรางน้ํา, แขวงถนนพญาไท

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : RHYTHM Rangnam
GPS : https://goo.gl/maps/HCDjTLs42mwfk9dG9
Station : BTS-Victory Monument
Listing ID : CX-115788
FOR SELL : 12,600,000 ฿ ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 67ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนรางน้ํา, แขวงถนนพญาไท
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property