Λίστα προσφορών
13
13
13
570 049 €
(1 939 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
294 τ.μ.
ซอยอิสรภาพ 2/1, แขวงสมเด็จเจ้าพระยา
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
6+
επίπεδα
294 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Project : อพาร์ทเมน 5 ชั้น ถนน อิสรภาพ ซอย 2
GPS : https://maps.app.goo.gl/Q2FLja8ZkbAsBxL87
Station : BTS-Krung Thon Buri
Listing ID : CX-110985
F...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
73ημέρες
Ενημερώθηκε:
73ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
ซอยอิสรภาพ 2/1, แขวงสมเด็จเจ้าพระยา
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.