SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
4 284 216 €
(10 249 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
418 τ.μ.
ซอยสาทร 6, แขวงสีลม

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα418 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ROMM CONVENTNew CBD Retreat Residences On Convent-sathonConceptRare Item At The Rare LocationA Luxurious Condominium Located In Soi Convent-sathon. T...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยสาทร 6, แขวงสีลม
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate