Λίστα προσφορών
11
11
11
304 457 €
(3 383 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
90 τ.μ.
ถนนสีลม, แขวงสีลม
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
90 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
22FL. City view 90 sq.m combined unit2 Bedrooms3 Bathroomskids cornerFully equipped kitchen brooklyn styleFully furnishedLuxury foyer and entrance wi...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Πισίνα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
333ημέρες
Ενημερώθηκε:
332ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
ถนนสีลม, แขวงสีลม
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.