SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
144 779 €
(2 896 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
50 τ.μ.
ถนนคอนแวนต์, แขวงสีลม

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The Hive At Sathon is a stunning Luxurious Condominium Complex in a great location and only two minutes walk to BTS staion, developed by Sansiri, thi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 377ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนคอนแวนต์, แขวงสีลม
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.