SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 131 907 €
(10 481 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
108 τ.μ.
ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

185 Rajdamri 2 bed, 2 bath, 108 Sqm. 43,000,000 THB.This Spacious 108 Sq.m, 2 Bedroom Corner Unit comes fully furnished with Super Luxurious Quality ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 376ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.