SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
173 993 €
(4 833 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
36 τ.μ.
ถนนเพชรบุรี, แขวงมักกะสัน

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα36 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A very new one bedroom, one bath condo for sale in Chidlom, close to Central World, Central Chidlom and all types of entertainment amenities. This on...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΑσφάλειαΦυσικό φως

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 182ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรบุรี, แขวงมักกะสัน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.