SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 626 392 €
(19 897 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
132 τ.μ.
ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located on Wireless Road, a prestigious tree-lined boulevard situated in the heart of the city, this two bedroom, three bath condo is currently offer...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนวิทยุ, แขวงลุมพินี
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate