SUPA24
Σαλόνι
Υπνοδωμάτιο; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι
80 461 €
(2 367 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
34 τ.μ.
ถนนเทพรักษ์, แขวงคลองถนน

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : THE ORIGIN Phahol - Sapanmai
GPS : https://goo.gl/maps/7wxcrtj18aQxM3476
Station : BTS-Saphan Mai
Listing ID : CX-120331
FOR SELL : 2,950...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเทพรักษ์, แขวงคลองถนน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property