SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
90 007 €
(2 647 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
34 τ.μ.
ถนนเจริญนคร, แขวงดาวคะนอง

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : Niche Mono Charoennakorn
GPS : https://goo.gl/maps/Z1FYXZfinQXwpK728
Listing ID : CX-119406
FOR SELL : 3,300,000 ฿

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 75ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเจริญนคร, แขวงดาวคะนอง
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property