SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
43 544 €
(1 555 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
28 τ.μ.
ซอยอุดมสุข 29, แขวงบางจาก

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : The Excel Udomsuk
GPS : https://goo.gl/maps/mPgHHXYCxzpvHaVQ7
Station : BTS-Udom Suk
Listing ID : CX-121877
FOR SELL : 1,596,500 ฿

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

ซอยอุดมสุข 29, แขวงบางจาก
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property