SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
55 555 €
(1 984 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
28 τ.μ.
โทรคมนาคม

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The Next JedyodThis new modern project is located on a land plot of approximately 1-1-10 rai. The development is a low-rise condominium with 4 floors...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

โทรคมนาคม
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate