SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
56 835 €
(1 895 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
30 τ.μ.
-

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Pre-selling CONDOMINIUM UNITS for TOURIST RENTAL Business, Walking distance to the Beach atPanglao, Bohol, Philippines, one of the best tourist destin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 335ημέρες
Ενημερώθηκε: 335ημέρες

Τοποθεσίες

-
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara