SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
288 572 €
(3 279 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
88 τ.μ.
ถนนเพชรเกษม

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This 2 Bedrooms condo is located on the beach in Khao Tao. The unit which is on the 4th floor has 88.52 sqm of living space with 2 bedrooms, 2 bathroo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 335ημέρες
Ενημερώθηκε: 334ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนเพชรเกษม
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara