SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
426 045 €
(3 277 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
130 τ.μ.
ถนนหนองจับเต่า

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The condominium comprises of a single building, having 36 floors and includes 268 units.FacilitiesFacilities at Ocean Portofino include elevator, par...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 333ημέρες
Ενημερώθηκε: 332ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนหนองจับเต่า
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara