SUPA24
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ξύλινο πάτωμα
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, πλακάκια, θέα, φυσικό φως
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, φυσικό φως, πλακάκια, ανακαινισμένο
209 000 €
(2 679 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
78 τ.μ.
Liptovská, Trenčín

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑρχική κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská, Trenčín. Byt sa nachádza na 2. poschodí s výťahom, čo zaručuje p...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 69ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Liptovská, Trenčín
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Ing. Dávid Zemčák