SUPA24
274 320 €
(1 451 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
189 τ.μ.
Rue NG 100, Commune de Ngor

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα189 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Become a tenant of this luxurious furnished apartment of 3 bedrooms each with a bathroom, a living room, and a fully equipped kitchen, including a was...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Rue NG 100, Commune de Ngor
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cabilux Properties Sarl