SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
73 000 €
(1 090 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
67 τ.μ.
Aleea Ulise, Arad

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vă propunem spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone pentru familii din Arad: Aleea Ulise. ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Aleea Ulise, Arad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ACASA | Agenție imobiliară