SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
380 000 €
(2 262 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
168 τ.μ.
Vila Verde

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα168 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For Sale: Brand New 3-Bedroom Apartment with 180sqm of Covered Area, Vila Verde! This excellent apartment is located in the Dom Nuno Building, in the ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Vila Verde
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Inova Imobiliária