SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
450 000 €
(5 921 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
76 τ.μ.
Vila Nova de Gaia

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT586537

Development Marina Douro is the perfect place for you:

- With its privileged location, you're just a few steps a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 65ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Vila Nova de Gaia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Porto - CEC