SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
535 000 €
(3 905 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
137 τ.μ.
Rua da Várzea, Silves

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα137 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situado no deslumbrante cenário do Amendoeira Golf Course, em Silves, Portugal, este excecional apartamento penthouse oferece um padrão elevado de vid...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΘέαΠάτωμαΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Várzea, Silves
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad Portugal