SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
500 000 €
(5 618 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
89 τ.μ.
Rua Virginia da Silva, Sesimbra

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment | Sesimbra | Parish of Castelo
2 bedroom flat under construction, with 192 m2 of gross area. Panoramic and unobstructed view over a green me...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Virginia da Silva, Sesimbra
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária