SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
750 000 €
(4 286 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
175 τ.μ.
Loures

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα175 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the well-connected Parque das Oliveiras area of Camarate, Loures, this spacious 3-bedroom duplex apartment offers the perfect combination o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Loures
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Atrium Real Estate