SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 700 000 €
(18 881 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
143 τ.μ.
Avenida do Parque, Loulé

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα143 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This luxury duplex apartment on the penthouse of a brand new development in Vilamoura benefits from an exceptional location within the Vilamoura resor...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΕπιπλωμένοΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΘέαΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 162ημέρες
Ενημερώθηκε: 162ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida do Parque, Loulé
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Exclusive Algarve Villas