SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
675 000 €
(7 500 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
90 τ.μ.
Loulé

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Renovated 2-Bedroom Apartment with Sea View - Quarteira Located on the 9th floor, this elegant 2-bedroom apartment in Quarteira has been recently reno...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Μετά την ανακατασκευήΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΘέαΤαράτσαΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 176ημέρες
Ενημερώθηκε: 65ημέρες

Τοποθεσίες

Loulé
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Formula Prime