Λίστα προσφορών
19
19
19
850 000 €
(4 521 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
188 τ.μ.
Avenida de Berlim, Lisboa
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
188 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Amazing 4 bedroom and R/C apartment in Valrio II Development, a place that combines elegance, comfort and convenience in one place!
Apartment Feature...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ξεχωριστή κουζίνα
Συσκευές κουζίνας
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
489ημέρες
Ενημερώθηκε:
488ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida de Berlim, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Nações
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Nações
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή