SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 025 000 €
(10 904 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
94 τ.μ.
Rua dos Argonautas, Lisboa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nou apartament de 2 habitacions, situat a la desena planta amb vistes al riu, a l'exclusiu desenvolupament Distrikt, al Parque das Nações, amb vistes ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμαΚαμπίνα ντουςΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

Rua dos Argonautas, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Class