SUPA24
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι
1 250 000 €
(11 161 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
112 τ.μ.
Rua da Horta Seca, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

3-bedroom duplex apartment for sale in Chiado, located in one of the most prestigious neighborhoods of Lisbon, with a pleasant view of Praça Luís de C...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 83ημέρες
Ενημερώθηκε: 45ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Horta Seca, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Infante & Riu - Portugal Real Estate